Queen and King TTB a SUP
6'078.60 CHF
Queen and King TTB a SUP
1'767.80 CHF
Lot 3 Souverain
4'546.00 CHF
lot de 10 x 20 Lire
7'779.75 CHF
Serie 5, 2, 1 and half Pound 1902